16 Haziran 2009 Salı

SON DAKİKA...

  • " Guguk değil, hukuk devletiyiz" - Erdoğan ( Bolu & Düzce Mitingi) YANLIS MESLEKTE BU ADAMLAR... BUNLARDAN KOMEDYEN OLUR, ÇAKMA ŞAİR OLUR, HATTA BİRAZ DAHA ÖZ TÜRKÇESİ İLE ŞAKLABAN OLUR... AMA DEVLET OLMAZ, YÖNETEN OLMAZ, İNANILMAZ, GÜVENİLMEZ!!

  • "Kafatası ölçseydik Başbakan olabilir miydin?" - Devlet Bahçeli (Konya mitingi) AL BİRİNİ VUR ÖTEKİNE DİYORUM... ÜLKE, CÜMLETEN BİR SİRK ÇADIRI, BUNLAR EN BAŞ PALYAÇOLAR, BİR KISMIMIZ VAR ONLAR NABZA GÖRE ŞERBET VERENLERDEN O YÜZDEN ONLAR SİRKİN RAHAT KOLTUKLARINDA, CEPLERİNİ "POPCORN" İLE DOLDURUP, TOPUMUZA GÜLÜYORLAR!... BİZ Mİ?... BİZ MAYMUNLARIZ... BİRBİRİNİN KUYRUĞUNDA SALLANAN, BİTİNİ PİRESİNİ AYIKLAYAN, ORADAN ORAYA ZIPLAYAN... SİRK EL DEĞİŞTİRDİ YALNIZ, YENİ SAHİBİ GELİYOR 5 NİSAN AKŞAMI...

  • " DÖRT MİLYON AVROLUK DANIŞMAN: SERDAR KEPENEK"O BİR ALMAN VATANDAŞI...! O BİR ASFALT GURUSU...! O BİR, PARDON BİR DEĞİL İKİ, PORSCHE SAHİBİ...!

29 MART GELİYOR.. AZ KALDI, BU PAZAR... HİÇ BEKLENTİSİ OLMAYANLARDANIM BEN.. AMA PAŞA PAŞA OY KULLANIP, YİNE HER SEÇİMDE YAPTIĞI GİBİ RESMİNİ ÇEKECEK VE DAHA SONRA FARKLI ORTAMLARDA ŞÜPHEYE MAHAL VERMEMEK İÇİN SARKASTİK BİR GURURLA GÖSTERECEK OLANLARDAN... EN ÇOK BU BAYRAK VE "VER OYUNU, SEÇ BİZİ, ARA BİZİ BOYA BİZİ" GÜRÜLTÜ KİRLİLİĞİNİN BİTECEK OLMASINA SEVİNENLERDEN... ÜLKENİN BAŞINDAKİ TÜM PİSLİKLERİN, ONLARI YÖNETENLERİN, ONLARIN BİR TÜRLÜ BECERİP YÖNETEMEDİKLERİNİN, GİZLİLERİN, HERŞEYİYLE ORTADA OLANLARIN ANLAMSIZ HAREKET VE SÖZLERİNİ DİNLEMEKTEN SIKILANLARDAN... ÜLKESİ İÇİN ÇOK ÜZÜLENLERDEN... HİÇBİRŞEY YAPAMIYOR DİYE KAHROLUP, YİNE DE HİÇBİRŞEY YAPAMAYANLARDAN... SİLİVRİ OPSİYONUNA BİR GÜN GELİP YAKIN OLACAĞINI HİSSETTİĞİ İÇİN, SİLİVRİ MERKEZDE EV BAKANLARDAN...KENDİ KIÇINI KURTARDIĞINI DÜŞÜNSE VE DİLESE BİLE, ÇOCUKLARININ, TORUNLARININ NASIL VE NEYLE BU DÜZENSİZLİK, ARSIZLIK, EĞİTİMSİZLİK, KENDİNİ BİLMEZLİK İLE SAVAŞACAĞINI KARA KARA DÜŞÜNENLERDEN...

HEPİMİZE ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN... BİZ ARTIK SÜRPRİZLERE BİLE TEPKİSİZ OLDUK, ZATEN YANILMIYORSAM BİR SÜRPRİZ BEKLENTİMİZ DE YOK DEĞİL Mİ?!?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder