12 Haziran 2009 Cuma

ISTERDIM....

Annemi ve babamı şu kadar senede üzdüğüm/kırdığım/bazende bezdirip yıprattıgım kadar üzmemeyi, kırmamayı, bezdirip yıpratmamayı...
Bugüne kadar ki sevmelerim solda sıfırmışçasına daha çok sevmeyi
Ölümsüzlük aşısını bulup Sunny ve anneannem'de kullanmayı
Tostların hep Kumburgaz, dostlar Kent yakınındaki büfede olduğu gibi beyin oynatıcı lezzette olmasını
İlk dövmemi yaptırıyor olmayı, ki böylece daha yaptıracak bir sürü vucut alanımın olmasını :)
İnsanları bu kadar sevmemeyi, no bad intentions behind!! Ben eminim istemekten bir yerlerim de yırtılsa yine de böyle gelir böyle giderdim :))
Amsterdam'da hiç magic mushroom yememiş oolmayı! Mine was a pleasure, but it sucks if ur friends next to you freaks out! (sorry canım ablammmmmm, luv ya)
Bu kadar zaman sonra kazandığım candan ve neşeli dostları, çok çok daha önce tanıyabilmeyi- Aptal müşavirlik sınavını geçebilmiş olmayı, ama aslında bunun özünde hayatta bazen, bazı durumlarda iki karpuzu bir koltuğa sığdırabilmeyi! İkinci karpuz ne kadar ağır ya da kelek olursa olsun!
Yine, yeni, yeniden aşık olmayı, en tatlı, en bildik ama yine de en yabancı, en kafa kırdıran, yerinde oturtmayan, sevinç ve hüznü kalbe aynı anda en hızlı pompalayan hali ile! ( my definition of love! Feel free to express urs!)
Big babol ve sulugöz'ü eski tadına döndürebilmeyi
FORMAT'ı, yalnızlığımın tek adam'ını, hiç hayatımdan çıkarmamış olmayı!
Her dibe vurduğum anda tırnak yemeye yeniden başlamamayı, ki artık teknik iletletmişim, parmaklarımı da yiyiyorum
İtalya'da şarap okumayı ve kendi şarap evimi açmayı, ve hala bir ihtimal olması fikrini! Bir sonraki hayatımda olacak olsa bile, planları hazırladım, yanımda götüreceğim!!!
Bir tepsi ekmek kadayıfı yiyip, mide fesatı, kilo, şeker koması gibi sorunlar yaşamamayı! Rekorum yarım tepsi, ama seçiciyim! Güllüoğlu olmazsa çatal sürmem!
Daha çok kendimle konuşabilmeyi, biraz daha çevre ile interaction'ı limitleyerek!
Fazlalıkları traşlamayı hayatımdaki...
Top atsalar uyanmayacak kadar uyuyabilmeyi...
Sarılıpta kafamı okşayacak ve benimle koltukta pazar keyfi yapacak O'yu, ki bu kesinlikle sihirli değneklik bir olay, istemekle olmuo :)
Bazen kaçmak yerine, yerimde durup savaşabilmeyi, kaybetmek pahasına bile! Bir yumruk bir yumruktur mAntığını benimsemeliyim acilen!
Daha çok zaman ayırabilmeyi kitaplara, ama bende insan evladıyım arada uyuyup, sarj olmam gerekiyor! Şunları hap olarak almayı keşfeden ilk kişiyi öpecem alnından!
Yılın 6 ayı başka yerlerde olmayı, yine eşşşşşşşeeekkler gibi çalışıcam he, ondan kaçan yok! ama tebdil-i mekanda ferahlık varmış! Çok uzaklar olmuyorsa, sınırlar içi bile olur walla!
Ve zamanı geldiğinde susabilmeyi, durabilmeyi.... :))))

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder